Nasi pracownicy

Pracownicy to największy atut i majątek firmy. Wieloletnie doświadczenie i staranny dobór załogi zapewnia najwyższą jakość organizacji pogrzebów. Profesjonalne, kulturalne  i empatyczne pracownice biur obsługi klienta to w  Białogardzie mgr Anna Rydzak zatrudniona od 1993 r., Grażyna Wosiak od 2004 r., a w Karlinie Mariola Woronko od 2008 r.


Pracownik zakładu pogrzebowego z najdłuższym stażem to  Andrzej Strzębała zatrudniony od 1993 r., który posiada certyfikat z zakresu tanatokosmetyki (maskowanie widocznych zmian pośmiertnych) i tanatoplastyki (rekonstrukcja ciała uszkodzonego na skutek wypadków).


Za prace cmentarne odpowiada Jacek Wosiak z dwudziestoletnim doświadczeniem budowlanym. Andrzej Kemrowski jest operatorem koparki i sprzętu mechanicznego.  Pozostali pracownicy, Marek Fleiszor, Tomasz Radzimski i Mariusz Kowalski,  uzupełniają swą pracą i oddaniem najbardziej doświadczonych pracowników firmy.


Za przewozy odpowiada Stanisław Ulewicz, opanowany i kulturalny kierowca z trzydziestoletnim stażem. Nad prawidłowością rozliczeń finansowych z klientami I dostawcami czuwa księgowa Grażyna Ozimkowska, nad finansami – współwłaściciel - Beata Łobacz, a nad całością szef- współwłaściciel - Wiesław Olejarz.

gallery item

Całodobowy telefon

Copyrights Armar Sp. z o.o.     Wszystkie prawa zastrzeżone     All rights reserved

projekt i wykonanie dg-com.pl