TELEFON CAŁODOBOWY
94 312 47 47
570 570 560
armar@armar.info.pl

Załoga

Pracownicy to największy atut i majątek firmy. Wieloletnie doświadczenie i staranny dobór załogi zapewnia najwyższą jakość organizacji pogrzebów. Profesjonalne, kulturalne  i empatyczne pracownice biur obsługi klienta to w  Białogardzie mgr Anna Rydzak zatrudniona od 1993 r., Grażyna Wosiak od 2004 r., a w Karlinie Regina Góryń od 2018 r.

Pracownik zakładu pogrzebowego z najdłuższym stażem to  Andrzej Strzębała zatrudniony od 1993 r., który posiada certyfikat z zakresu tanatokosmetyki (maskowanie widocznych zmian pośmiertnych) i tanatoplastyki (rekonstrukcja ciała uszkodzonego na skutek wypadków).

Za prace cmentarne odpowiada Jacek Wosiak z dwudziestoletnim doświadczeniem budowlanym.  Pozostali pracownicy, Marek Fleiszor, Tomasz Radzimski, Emil Półgrabia i Rafał Wituła uzupełniają swą pracą i oddaniem najbardziej doświadczonych pracowników firmy.

Za przewozy odpowiada Stanisław Ulewicz, opanowany i kulturalny kierowca z trzydziestoletnim stażem. Nad prawidłowością rozliczeń finansowych z klientami I dostawcami czuwa księgowa Grażyna Ozimkowska, nad finansami – współwłaściciel - Beata Łobacz, a nad całością szef- współwłaściciel - Wiesław Olejarz.